+

MEDYA MERKEZİ

Fuarlar

FARPLAS Global Dünya’da bir şirket olarak var olabilmenin; ürünlerinin sergilenmesinden ve tanıtımından geçtiğinin farkındadır ve bu amaçla da geniş bir ürün yelpazesiyle farklı ülkelerde farklı sergi ve fuarlara katılmaktadır.


Bir sistem tedarikçi firma olarak FARPLAS, fuarların bire bir kontak sağlandığının farkındadır. Bu fuarları ticari ve yolcu araçları tedarikçilerinin beklentilerinin değerlendirilebildiği fırsatlar olarak görmektedir; bu amaçla değişik tarihlerde farklı fuar ve sergilere katılmıştır. 


  • HANNOVER 2008
  • BUSWORLD 2009
  • COMVEX TURKEY 2009
  • HANNOVER 2010

IZB 2012 Fuarı

Farplas 10 - 12 Ekim 2012 tarihinde Wolfsburg’da gerçekleşen, Avrupa’daki Otomotiv tedarikçileri için en büyük fuar olan IZB fuarına katılacaktır. Fuarda sektörel olarak son trend’ler ve inovasyon çalışmaları sunulmaktadr. Sadece tedarikçiler yer almaktadır ve ziyaretçiler özellikle Volkswagen firması başta olmak üzere OEM' lerin temsilcilerinden oluşmaktadır. Fuar, sektörün güncel sorunları hakkında, konferanslar ve seminerlerle desteklenmektedir.


Busworld 2011

Busworld Kortrijk fuarı 21-26 Ekim 2011 tarihlerinde Belçika’da gerçekleşti. FARPLAS ailesi olarak grubumuzun lokomotif firmaları FARPLAS, FARHYM ve ÖNCÜ şirketleri ile fuardaki yerimizi aldık. Dizaynı ve görselliğiyle ön plana çıkan 120 m2’lik standımız da misafirlerimizin büyük beğenisini kazandı.

6 gün süren Fuar süresince mevcut müşterilerimizle olan işbirliklerimizi güçlendirip, sektörel konularda gelişimleri ve yenilikleri paylaşırken, potansiyel iş birliği talebiyle standımızı ziyaret eden tüm ziyaretçilerimize ürün gamımızı, bilgi birikimimizi ve teknolojik gelişimlerimizi aktardık. 

Her yıl artarak devam eden AR & GE yatırımlarımızın meyveleri olan 3 yeni servis seti ve 2 stop lambası projemizi prototip parçalar olarak ziyaretçilerimizin beğenisine sunduk. Aynı zamanda FARHYM firmamızın yeni dizayn ettiği hava kanalı projeleri de standımızda en çok beğenilen ve merak edilen ürünler olarak yerlerini aldı.