+

İLETİŞİM

Konum


YOL TARİFİ


Toplu Taşıma


TOSB’a ulaşımlar 515 numaralı otobüslerle Şifa Mahallesi’nden başlayarak Darıca-Farabi Devlet Hastanesi-Anibal-Mustafapaşa-Gaziler Mahallesi ve en son TOSB’a girip Farplas’ın önünden geçerek Taysad İdari Bina’ya gider. Otobüs saatleri ve güzergahı aşağıdaki tabloda belirtilmiştir. Farplas’a gelişlerinizde bu hattı kullanabilirsiniz.


http://www.kocaeli.bel.tr/otobussaatleri/515-tosbgazilerm_pasaanibalfarabi-d_hdarica--ulasimpark/1/515


Özel Araç


TEM'den gelirseniz, Şekerpınar / Çayırova gişelerinden çıktıktan sonra göreceğiniz ilk köprünün altından geçip üstüne çıkacaksınız ileride ışıklardan hiçbir yere sapmadan devam ediyorsunuz yaklaşık bir 3-4 km daha devam ettikten sonra ufak bir köprünün üzerinden geçeceksiniz sol tarafta Taysad Organize Sanayi Bölgesi’nin girişinden girdikten sonra güvenlikten sola dönüp devam ederseniz ilerde solda firmamızı göreceksinizdir.


 E-5 ten gelirseniz, Bayramoğlu kavsağını geçtikten sonra Yenimahalle’den köprünün üzerine çıkacaksınız ve 3-4 km devam edip ilk sağdan Şekerpınar sapağından giriyorsunuz, ileri de ışıklardan hiçbir yere sapmadan devam ediyorsunuz yaklaşık bir 3- 4 km daha devam ettikten sonra ufak bir köprünün üzerinden geçeceksiniz sol tarafta Taysad Organize Sanayi Bölgesi’nin girişinden girdikten sonra güvenlikten sola dönüp devam ederseniz ilerde solda firmamızı göreceksinizdir.