+

SİTE KULLANIM ŞARTLARI

FARPLAS Web Sitesi Kullanım Koşulları: 
FARPLAS, bu web sitesini, www.farplas.com ve www.farplas.com.tr , müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve FARPLAS'ın dışa açılma konsepti hakkında bilgi vermek amacıyla tasarlamıştır. Bu amaçla katolog isteme ve diğer bilgilendirme servisleri ücretsizdir. 

FARPLAS internet sayfasını kullanma /görüntüleme aşağıda belirtilen maddelerin kullanıcı tarafından kabul edilmiş olmasına bağlıdır. FARPLAS web sayfasının kullanımı ve görüntülenmesi için bu şartların kabul edilmesi gereklidir, bunların yerine getrilmemesi durumunda kullanım ve görüntüleme izni sağlanamaz. 

FARPLAS bu maddelerdeki değişiklik hakkını saklı tutar. FARPLAS web sayfasının(www.farplas.com ve www.farplas.com.tr) içerisindeki internet servislerinin ve/veya evraklarının kullanımı gibi özel kullanımlar, özel maddelerle düzenlenmektedir. 

FARPLAS İnternet Sayfalarının Kullanımı: 
FARPLAS internet sayfaları bilgisayar aracılığıyla kullanıma açıktır; ve bazı bölümleri özel/ticari olmayan amaçla basılabilir. 

İnternet sitesindeki içerik başlıkları ve şekilleri FARPLAS ve iştirâklerine bağlıdır; Türk Telif Hakları Kanuna tabiidir. 

Farplas izni olmadıkça, bireysel kullanım dışında FARPLAS internet sitesinin görüntülenmesi, sayfaların dağıtımı ve saklanması yasaktır. 

FARPLAS ilan ve bültenleri kaynak belirtilerek umumi alanlarda kullanılabilir. 

FARPLAS web sayfasındaki malzemelerin izinsiz kullanımı ve dağıtılması telif haklarının ihlaline girmektedir, ve izinsiz kullanımlar cezai uygulamalara tabidir. 

FARPLAS Web Sayfasının İşleyiş ve İçeriği: 
FARPLAS web sitesinde değişiklik yapma ve siteye erişimi engelleme haklarını saklı tutar. 

FARPLAS hatasız ve düzgün olmayan internet sayfası kullanımını garanti etmez, bu hatalardan doğacak zararlardan sorumlu tutulamaz. 

Web sitesindeki Bağlantılar: 
FARPLAS Web sitesi diğer sitelere bağlantılar içermektedir; FARPLAS üçüncü sitelerdeki içerik ve malzemelerden sorumlu değildir. Üçüncü bir siteye bağlanılması tamamen kullanıcının sorumluğu altındadır ve riski üzerine almış sayılır. 

FARPLAS'a Gönderilen Evraklar: 
Aksi taraflar arasındaki bir antlaşma ile düzenlenmediği ve FARPLAS tarafından yönlendirlmediği sürece, FARPLAS'a gönderilen e-mailler, iş başvuruları, CV'ler FARPLAS kullanımına geçmiş sayılır ve kullanımları serbesttir. FARPLAS'a gönderilen evrak, CV ve e-mailler umumi surette kullanılabilir ve herkese açıktır. Bu dokümanların kullanım, kopyalama, dağıtım ve diğer amaçlarla kullanım hakkını FARPLAS saklı tutar. 

FARPLAS, gönderilen evrakların içeriğini ve kullanımını denetlemez / kontrol etmez, bunlara ilişkin bir sorumluluk yüklenmez. Evrakların FARPLAS sitesine gönderilmesi ile, gönderen bu evrakların yasadışı olmadığını, umumi kullanıma uygun olduğunu, gönderilen dokümanın tasarruf hakkının kendisine ait olduğunu kabul eder.FARPLAS gönderilen evrakların gönderen tarafından virus trafından geçirilmesini gerekli bulur ve site içerisinde evrakların kaldırılması hakkını kendinde tutar. 

Site Ziyaretçileri: 
FARPLAS bilgi koruma kanuna uyar ve ziyaretçi bilgilerinin saklılığını korur. Kişisel bilgiler, ziyateçinin istediği bilgilerin zaruri ve gerekli temini ve servisinin sağlanması koşulları dışında, üçüncü kişilerle paylaşılamaz ve gönderilemez. 

FARPLAS kişisel bilgileri kendi araştırmaları amacıyla kullanabilir. FARPLAS ayrıca müşteriler, müşterilerin satışları, ziyaretçi profili, üçüncü şahıs/kurumlara ait istatistik ve bilgileri toplyabilir ancak bu bilgi ve istatistikler veri içeremez,sadece genel tanımlama amacı için kullanılabilirler. 

FARPLAS, kullanıcının genel tanımı için kullanıcının bilgisayarına transfer yapabilir. Kullanıcı bu transferi tarayıcı kurumu aracılığıyla engelleyebilir.Daha fazla bilgi için bilgisayarın sürücü yardım menüsü kullanılabilir. 

FARPLAS ve iştiraklerinin logo ve ticari marka unvanının kullanımına ilişkin maddeler: 
İsim hakları, logo, ticari marka unvanı, ürün ve resimler FARPLAS ve iştiraklerine aittir. FARPLAS' ın izni olmadan bunların kullanımı, dağıtılması, saklanması ve muhtelif nedenlerle kullanılması yasaktır.